ЛЕКЦІЇ на YOUTUBE

Намагання йти нога в ногу з часом — сьогодні, як відомо, вже не розкіш, а необхідність, особливо для викладача.

Виходячи з цієї потреби, мною створено власний канал в популярній соцмережі Youtube. Обіцяю викладати туди матеріали своїх відеолекцій та виступів (як записаних спонтанно, так і, сподіваюсь, постановочних), а на цій сторінці, відповідно, давати їхній перелік із можливістю перегляду.

  1. «Молодіжні протести та історичні зміни: молодь як рушійна сила суспільних перетворень» (лекція, прочитана 14 березня 2018 року перед учнями 11 кл. Чернівецької ЗОШ №27 в межах просвітницького лекторію кафедри історії нового та новітнього часу ЧНУ імені Юрія Федьковича).
  2. «Молодіжні протести та історичні зміни: молодь як рушійна сила суспільних перетворень» (лекція, прочитана 23 березня 2018 року перед студентами І курсу Чернівецького коледжу дизайну та економіки в межах просвітницького лекторію кафедри історії нового та новітнього часу ЧНУ імені Юрія Федьковича).
  3. Інформаційний ролик про кафедру історії Нового та Новітнього часу ЧНУ (10-хвилинне інформаційне відео про нашу кафедру, у якому, починаючи з 00:08:05, промайнув і доц. Мінаєв А.В.).
  4. Презентація книги Т. Джадта та Т. Снайдера «Роздуми про ХХ століття», 24/06/2019 (24 червня 2019 року в Літературному Целанівському центрі Лілія Шутяк, Ігор Балинський та Андрій Мінаєв презентували книгу розмов Тімоті Снайдера з Тоні Джадтом “Роздуми про ХХ століття»).
  5. «Туреччина після Мустафи Кемаля», 21/10/2019 (лекція про історію Туреччини після смерті Мустафи Кемаля Ататюрка,  прочитана доц. Мінаєвим А.В. студентам-історикам ІІІ курсу в межах «тижня відкритих дверей» кафедри історії Нового та Новітнього часу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича).
  6. «Історичне пізнання в умовах переходу до некласичної науки», 23/10/2019 (Лекція про проблеми історичного пізнання на рубежі ХІХ-ХХ ст. Прочитана доц. Мінаєвим А.В. студентам-історикам ІІІ курсу 23/10/2019 в межах тижня «відкритих дверей» кафедри історії Нового та Новітнього часу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича).
  7. ПРОЕКТ «ЛЕКЦІЇ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ». В умовах карантину, викликаного коронавірусом, навесні 2020 року доц. Мінаєв розпочав записувати відеолекції з навчальних дисциплін, які викладаються ним в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича.