Канал на YOUTUBE

Намагання йти нога в ногу з часом — сьогодні, як відомо, вже не розкіш, а необхідність, особливо для викладача.

Виходячи з цієї потреби, мною створено власний канал в популярній соцмережі Youtube. Обіцяю викладати туди матеріали своїх відеолекцій та виступів (як записаних спонтанно, так і, сподіваюсь, постановочних), а на цій сторінці, відповідно, давати їхній перелік із можливістю перегляду.

  1. «Молодіжні протести та історичні зміни: молодь як рушійна сила суспільних перетворень» (лекція, прочитана 14 березня 2018 року перед учнями 11 кл. Чернівецької ЗОШ №27 в межах просвітницького лекторію кафедри історії нового та новітнього часу ЧНУ імені Юрія Федьковича).
  2. «Молодіжні протести та історичні зміни: молодь як рушійна сила суспільних перетворень» (лекція, прочитана 23 березня 2018 року перед студентами І курсу Чернівецького коледжу дизайну та економіки в межах просвітницького лекторію кафедри історії нового та новітнього часу ЧНУ імені Юрія Федьковича).
  3. Інформаційний ролик про кафедру історії Нового та Новітнього часу ЧНУ (10-хвилинне інформаційне відео про нашу кафедру, у якому, починаючи з 00:08:05, промайнув і я).