ПРОЕКТ «ЛЕКЦІЇ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ». В умовах карантину, викликаного коронавірусом, навесні 2020 року доц. А.В. Мінаєв записав цикл відеолекцій з навчальних дисциплін, які викладаються ним в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича:
- КАРАНТИННА ЛЕКЦІЯ №1: Фемінізм (прочитана в межах ДСВС «Масові соціальні рухи другої половини ХХ ст.» для магістрантів спеціальності «Історія та археологія»).
- КАРАНТИННА ЛЕКЦІЯ №2: Китай, частина 1 (присвячена деяким історико-культурним особливостям розвитку Китаю в добу Середньовіччя та Ранньомодерний час та прочитана в межах дисципліни «Історія країн Сходу в Новий та Новітній час» для студентів-істориків ІІ курсу).
- КАРАНТИННА ЛЕКЦІЯ №3: Світ в другій половині ХХ — на початку ХХІ ст. (присвячена основним тенденціям розвитку світу в другій половині ХХ — на початку ХХІ ст. та прочитана в межах дисципліни «Історія країн Західної Європи та Північної Америки. Новітній період» для студентів-істориків ІV курсу).
- КАРАНТИННА ЛЕКЦІЯ №4: Китай, частина 2 (присвячена кризі та падінню династії Мін в Китаї; прочитана в межах дисципліни «Історія країн Сходу в Новий та Новітній час» та прочитана для студентів-істориків ІІ курсу).
- КАРАНТИННА ЛЕКЦІЯ №5: США в др. пол. ХХ ст., частина 1 (присвячена основним подіям, явищам і тенденціям історії Сполучених Штатів Америки в другій половині 40-х — 50-х рр. та прочитана в межах дисципліни «Історія країн Західної Європи та Північної Америки. Новітній період» для студентів-істориків ІV курсу).
- КАРАНТИННА ЛЕКЦІЯ №6: Молодіжні протести 60-х, частина 1 (присвячена передумовам та причинам молодіжних протестів 1960-х рр. в країнах Заходу та прочитана в межах ДСВС «Масові соціальні рухи другої половини ХХ ст.» для магістрантів 5-го курсу спеціальності «Історія та археологія»).
- КАРАНТИННА ЛЕКЦІЯ №7: США в др. пол. ХХ ст., частина 2 (присвячена основним подіям, явищам і тенденціям історії Сполучених Штатів Америки в 60-х — 70-х рр. та прочитана в межах дисципліни «Історія країн Західної Європи та Північної Америки. Новітній період» для студентів-істориків ІV курсу).
- КАРАНТИННА ЛЕКЦІЯ №8: Китай, частина 3 (присвячена соціальній структурі китайського суспільства в добу династії Цін та прочитана в межах дисципліни «Історія країн Сходу в Новий та Новітній час» для студентів-істориків ІІ курсу).
- КАРАНТИННА ЛЕКЦІЯ №9: США в др. пол. ХХ ст., частина 3 (присвячена основним явищам і тенденціям історії Сполучених Штатів Америки в 80-х — 90-х рр. ХХ ст. та прочитана в межах дисципліни «Історія країн Західної Європи та Північної Америки. Новітній період» для студентів-істориків ІV курсу).
- КАРАНТИННА ЛЕКЦІЯ №10: Молодіжні протести 60-х, частина 2 (присвячена особливостям ідеології та ідейним витокам молодіжних протестів 1960-х рр. в країнах Заходу та прочитана в межах ДСВС «Масові соціальні рухи другої половини ХХ ст.» для магістрантів спеціальності «Історія та археологія»).
- КАРАНТИННА ЛЕКЦІЯ №11: Велика Британія в др. пол. ХХ ст., частина 1 (присвячена основним явищам, процесам і тенденціям історії Великої Британії в другій половині 40-х — 60-х рр. ХХ ст. та прочитана в межах дисципліни «Історія країн Західної Європи та Північної Америки. Новітній період» для студентів-істориків ІV курсу).
- КАРАНТИННА ЛЕКЦІЯ №12: Китай, частина 4 (присвячена адміністративно-територіальному устрою та системі освіти китайського суспільства в добу династії Цін та прочитана в межах дисципліни «Історія країн Сходу в Новий та Новітній час» для студентів-істориків ІІ курсу).
- КАРАНТИННА ЛЕКЦІЯ №13: Молодіжні протести 60-х, частина 3 (присвячена особливостям молодіжної контркультури, а також формам та проявам молодіжних протестів 1960-х рр. в країнах Заходу та прочитана в межах ДСВС «Масові соціальні рухи другої половини ХХ ст.» для магістрантів спеціальності «Історія та археологія» ЧНУ).
- КАРАНТИННА ЛЕКЦІЯ №14: Велика Британія в др. пол. ХХ ст., частина 2 (присвячена основним явищам, процесам і тенденціям історії Великої Британії в 70-х рр. ХХ — початку ХХІ ст. та прочитана в межах дисципліни «Історія країн Західної Європи та Північної Америки. Новітній період» для студентів-істориків ІV курсу).
- КАРАНТИННА ЛЕКЦІЯ №15: Японія, частина 1 (присвячена історико-культурним особливостям розвитку японського суспільства та прочитана в межах дисципліни «Історія країн Сходу в Новий та Новітній час» для студентів-істориків ІІ курсу).
- КАРАНТИННА ЛЕКЦІЯ №16: Франція в др. пол. ХХ ст., частина 1 (присвячена основним подіям, процесам і тенденціям історії Франції в другій половині 40-х — 50-х рр. ХХ ст. та прочитана в межах дисципліни «Історія країн Західної Європи та Північної Америки. Новітній період» для студентів-істориків ІV курсу).
- КАРАНТИННА ЛЕКЦІЯ №17: Франція в др. пол. ХХ ст., частина 2 (присвячена основним подіям, процесам і тенденціям історії Франції в 1958 — 1970 рр. ХХ ст. (доба «режиму особистої влади» Шарля де Голля) та прочитана в межах дисципліни «Історія країн Західної Європи та Північної Америки. Новітній період» для студентів-істориків ІV курсу).
- КАРАНТИННА ЛЕКЦІЯ №18: Японія, частина 2 (присвячена головним тенденціям та характерним особливостям розвитку японського суспільства у добу сьогунатів Мінамото та Асікаґа та прочитана в межах дисципліни «Історія країн Сходу в Новий та Новітній час» для студентів-істориків ІІ курсу).
- КАРАНТИННА ЛЕКЦІЯ №19: Екологічний рух в др. пол. ХХ ст. (присвячена особливостям ідеології та практичної діяльності екологічних громадських, політичних організацій та рухів у країнах Заходу в другій половині ХХ ст. та прочитана в межах ДСВС «Масові соціальні рухи другої половини ХХ ст.» для магістрантів спеціальності «Історія та археологія»).
- КАРАНТИННА ЛЕКЦІЯ №20: Франція в др. пол. ХХ ст., частина 3 (присвячена основним подіям, процесам і тенденціям історії Франції в 70-х рр. ХХ ст. — на початку ХХІ ст. та прочитана в межах дисципліни «Історія країн Західної Європи та Північної Америки. Новітній період» для студентів-істориків ІV курсу).
- КАРАНТИННА ЛЕКЦІЯ №21: Японія, частина 3 (присвячена особливостям розвитку японського суспільства у добу об’єднання Японії в єдину централізовану державу в останній чверті XVI — на початку XVII ст. та прочитана в межах дисципліни «Історія країн Сходу в Новий та Новітній час» для студентів-істориків ІІ курсу).
- КАРАНТИННА ЛЕКЦІЯ №22: Німеччина в др. пол. ХХ ст., частина 1 (присвячена основним тенденціям історії Німеччини в 1945-1949 рр. та прочитана в межах дисципліни «Історія країн Західної Європи та Північної Америки. Новітній період» для студентів-істориків ІV курсу).
- КАРАНТИННА ЛЕКЦІЯ №23: Німеччина в др. пол. ХХ ст., частина 2 (присвячена основним тенденціям історії Західної Німеччини в 1949-1969 рр. та прочитана в межах дисципліни «Історія країн Західної Європи та Північної Америки. Новітній період» для студентів-істориків ІV курсу).
- КАРАНТИННА ЛЕКЦІЯ №24: Японія, частина 4 (присвячена характеристиці соціальної структури японського суспільства у добу сьогунату Токуґава та прочитана в межах дисципліни «Історія країн Сходу в Новий та Новітній час» для студентів-істориків ІІ курсу).
- КАРАНТИННА ЛЕКЦІЯ №25: Німеччина в др. пол. ХХ ст., частина 3 (присвячена основним тенденціям явищам і процесам історичного розвитку Західної Німеччини в 1969-1989 рр.; Східної Німеччини в 1949-1989 рр.; об’єднаної Німеччини наприкінці ХХ — на початку ХХІ ст. та прочитана в межах дисципліни «Історія країн Західної Європи та Північної Америки. Новітній період» для студентів-істориків ІV курсу).
- КАРАНТИННА ЛЕКЦІЯ №26: Японія, частина 5 (присвячена характеристиці визрівання передумов революції Мейдзі, а також проблеми змісту та характеру «Мейдзі ісін» та прочитана в межах дисципліни «Історія країн Сходу в Новий та Новітній час» для студентів-істориків ІІ курсу).
- КАРАНТИННА ЛЕКЦІЯ №27: Османська імперія, частина 1 (присвячена характеристиці основних етапів розвитку Османської держави та прочитана в межах дисципліни «Історія країн Сходу в Новий та Новітній час» для студентів-істориків ІІ курсу).
- КАРАНТИННА ЛЕКЦІЯ №28: Італія в др. пол. ХХ ст., частина 1 (присвячена основним тенденціям, явищам і подіям історичного розвитку Італії в другій половині 40-х — 50-х рр. та прочитана в межах дисципліни «Історія країн Західної Європи та Північної Америки. Новітній період» для студентів-істориків ІV курсу).
- КАРАНТИННА ЛЕКЦІЯ №29: Османська імперія, частина 2 (присвячена характеристиці історико-культурних особливостей розвитку Османської імперії та прочитана в межах дисципліни «Історія країн Сходу в Новий та Новітній час» для студентів-істориків ІІ курсу).
- КАРАНТИННА ЛЕКЦІЯ №30: Італія в др. пол. ХХ ст., частина 2 (присвячена основним тенденціям, явищам і подіям історичного розвитку Італії в 1960-х — 1990-х рр. та прочитана в межах дисципліни «Історія країн Західної Європи та Північної Америки. Новітній період» для студентів-істориків ІV курсу).